wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, II ..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 31-12-2020 20:03:20
92089
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Bahrfeldt Emil – Die Münzen- und Medaillen-Sammlung in der Marienburg, II Band: Münzen und Medaillen der Könige von Preussen. 1. Abtheilung. Die Provinz Preussen. 2. Abtheilung. Die Provinz Brandenburg., Danzig 1904
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 432 strony + 12 tablic (XII–XXIII), brak tablic XXIV–XXXI, dodatkowo dwie karty (str. 35–38) z uzupełnieniami z tomu VII, format ok. 24 x 31 cm, oprawa twarda introligatorska, zagięcie okładki, niewielkie naddarcie ostatnich stron, przybrudzone ostatnie strony, minimalna zagniotka tablic, wewnątrz usunięte stemple własnościowe Biblioteki Podręcznej Archiwum Państwowego w Gdańsku, fragment opracowania bardzo bogatego przedwojennego zbioru monet i medali znajdującego się na zamku w Malborku

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 307

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł