wydawnictwa polskie, Elżbieta Jędrysek-Migalska - Skarb brakteatów z Radzanowa nad Wkrą, Roczni..

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:32:20
91744
Opis: wydawnictwa polskie, Elżbieta Jędrysek-Migalska - Skarb brakteatów z Radzanowa nad Wkrą, Rocznik Muzeum Mazowieckiego w Płocku - zeszyt 8, Płock 1976
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 70 stron formatu B5 + 10 tablic, miękka oprawa, największe opracowanie klasycznego XIX-wiecznego skarbu odkrytego w Radzanowie pod Płockiem, doskonale zachowany egzemplarz

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 71

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  70 zł