Polska, trojak, 1766

Polska, trojak, 1766

Polska, trojak, 1766

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:47:40
164643
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, trojak, 1766, Kraków, popiersie króla w zbroi, bez kropki po dacie, 8 jagódek w wieńcu umieszczonych pojedyńczo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Iger K.66.1.a (R1), Plage-miedź 210

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 25
Ilość odsłon: 313

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  185 zł
7)  180 zł
8)  165 zł
9)  120 zł
10)  100 zł
11)  90 zł
12)  90 zł
13)  80 zł
14)  60 zł
15)  55 zł
16)  50 zł