Polska, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu Polski PSZ na Zachodzie

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:23:00
164117
Opis: Polska - XX wiek - II RP na emigracji, odznaka pamiątkowa 2 Korpusu Polski PSZ na Zachodzie, jednoczęściowa, na odwrocie nr 055458, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 36.5 x 20 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski 487

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1440

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł