Rosja, 50 kopiejek, 1914 BC

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rosja, 50 kopiejek, 1914 BC

Rosja, 50 kopiejek, 1914 BC

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:15:40
164175
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1914 BC, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża widoczne na godzinie 9, wybite głębokim stemplem
Literatura: Bitkin 94 (R), Kazakov 463

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1014

1)  1 000 zł
2)  980 zł
3)  460 zł
4)  280 zł
5)  260 zł
6)  240 zł
7)  220 zł
8)  220 zł