Rosja, medal pośmiertny, 1881-1894

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:22:40
164116
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal pośmiertny, 1881-1894, Warszawa, wybity w 1894 roku ku pamięci panowania cara Aleksandra III, Aw: Głowa cara skierowana w prawo, poniżej gałązka i napis ИМР. АЛЕКСАНДРЪ III, Rw: Daty 1881 a nad nią korona i 1894 a pod nią krzyż
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28 mm 13.17 g, ciemna patyna
Literatura: Diakov 1094.1

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 696

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  165 zł
4)  155 zł
5)  150 zł