Polska, medal 3 Maja, 1925

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, medal 3 Maja, 1925

Polska, medal 3 Maja, 1925

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 22:22:20
164115
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal 3 Maja, 1925, Warszawa, niesygnowany medal nagrodowy z 1925 roku wybity z okazji święta Konstytucji 3-go Maja oraz zawodów sportowych zorganizowanych w tym dniu, Aw: Orzeł według projektu Tadeusza Breyera z 1924 roku, wokoło RZECZPOSPOLITA POLSKA, Rw: Napis 3 MAJ 1925, niżej tabliczka z wygrawerowanym numerem 3787
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, ze wstążką
Literatura: Strzałkowski 532a

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1837

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  520 zł
4)  470 zł
5)  450 zł
6)  430 zł
7)  300 zł