Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1680

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:59:40
164098
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1680, Bruksela
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.66 g, delikatna patyna, pęknięty na obrzeżu
Literatura: Dav. 4491, Delmonte 343

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 268

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł
4)  320 zł
5)  200 zł
6)  165 zł
7)  150 zł