Polska, 10 złotych, 1933

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:16:20
164127
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 188

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  240 zł
6)  220 zł