Polska, 10 groszy, 1831

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 groszy, 1831

Polska, 10 groszy, 1831

Cena wylicytowana: 1 850 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:13:20
164368
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 10 groszy, 1831, Warszawa, łapy Orła zgięte, nad wiązaniem wieńca 1 mała gałązka
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS 62, patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 6 (R), Plage 279

Cena końcowa: 1 850 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 695

1)  1 850 zł
2)  1 800 zł
3)  1 750 zł
4)  1 550 zł