Polska, ort, 1760

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Cena wylicytowana: 980 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:09:20
163842
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, ort, 1760, Gdańsk, odmiana z nominałem 18 w dużym wieńcu
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: CNG 420.IIa, Kahnt 723, Slg. Marienburg 8634

Cena końcowa: 980 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 265

1)  980 zł
2)  960 zł
3)  740 zł
4)  720 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  540 zł
8)  500 zł
9)  500 zł
10)  480 zł
11)  470 zł
12)  460 zł
13)  450 zł