Polska, fałszerstwo z epoki szóstaka z roku 1686

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:09:00
164064
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, fałszerstwo z epoki szóstaka z roku 1686
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 501

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  230 zł
4)  135 zł
5)  60 zł
6)  50 zł
7)  38 zł