Polska, fałszerstwo z epoki szóstaka z roku 1682

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-08-2018 21:08:40
164063
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, fałszerstwo z epoki szóstaka z roku 1682
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 193

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł