Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 22:03:00
163848
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, ort, 1760, Gdańsk, odmiana z mieczem pomiędzy gałązkami palmowymi
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 421, Kahnt 725, Slg. Marienburg 8636

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 235

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  860 zł
4)  700 zł
5)  460 zł