Polska, ort, 1613

Polska, ort, 1613

Polska, ort, 1613

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 23-08-2018 21:53:20
163833
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1613, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, kropka w napisie GEDANEN●SIS
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, krążek wycięty z końcówki blaszki
Literatura: Shatalin GD13-2 (R2)

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 774

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  900 zł
4)  820 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  580 zł
8)  560 zł
9)  540 zł
10)  520 zł
11)  490 zł
12)  480 zł
13)  470 zł
14)  460 zł
15)  450 zł