Niemcy, 5 marek, 1913 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Niemcy, 5 marek, 1913 A

Niemcy, 5 marek, 1913 A

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:22:40
163679
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 5 marek, 1913 A, Berlin, popiersie cesarza w mundurze
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, patyna na rewersie
Literatura: AKS 130, Jaeger 114

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 401

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  65 zł
5)  60 zł