Śląsk, 3 grosze kiperowe, 1623

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 22:02:20
163470
Opis: Śląsk - księstwo krośnieńskie - Jerzy Wilhelm 1619-1640, 3 grosze kiperowe, 1623, Krosno Odrzańskie, w WILHE litera E przebita z cyfry '8'
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka moneta
Literatura: F.u.S. 2010, Bahrfeldt 679.l

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 1453

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  270 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  130 zł
10)  125 zł
11)  120 zł