Polska, 2 guldeny, 1923

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 2 guldeny, 1923

Polska, 2 guldeny, 1923

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:18:00
162987
Opis: Polska - Wolne Miasto Gdańsk 1920-1939, 2 guldeny, 1923, Utrecht, Koga
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, odwrotka, bardzo ładnie zachowany egzemplarz
Literatura: AKS 12, Jaeger D.8, Parchimowicz 63a, CNG 518

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 830

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  440 zł
4)  380 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  320 zł
9)  310 zł
10)  300 zł