Polska, 10 złotych, 1938

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1938

Polska, 10 złotych, 1938

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 16-08-2018 21:13:00
162977
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1938, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Parchimowicz 124e

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 254

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  210 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  120 zł