Cesarstwo Rzymskie, siliqua, 367-375

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 20:44:00
162275
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, siliqua, 367-375, Trewir, Aw: Popiersie władcy w prawo, D N VALENS P F AVG; Rw: Roma siedząca na tronie w lewo, trzymająca na globie Wiktorię, VRBS ROMA, w odcinku TRPS•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.20 g, patyna
Literatura: RIC 27b

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 193

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  420 zł