Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Polska, szóstak, 1623

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 19-07-2018 21:23:20
162219
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1623, Kraków, data po bokach korony rozdzielona nominałem VI, herb Sas na tarczy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1255 (R1), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 405

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  450 zł
4)  430 zł
5)  380 zł
6)  260 zł
7)  250 zł
8)  130 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  60 zł