Polska, trojak, 1585
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 250 zł
160408
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga, odmiana z dużą głową króla |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
subtelna, złotawa patyna, moneta nieco niedobita i wybita niecentrycznie |
Iger R.85.2.a (R), K.-G. 106 |
Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 265
1) 250 zł
2) 240 zł
3) 190 zł
4) 185 zł
5) 180 zł
min |