Śląsk, trojak, 1544

Śląsk, trojak, 1544

Śląsk, trojak, 1544

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 22:33:20
160603
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Fryderyk II (1488)-1505-1547, trojak, 1544, Brzeg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ładny
Literatura: Iger LBW.44.1.a (R2), F.u.S. 1362, Kop. 4930 (R2)

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 448

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  780 zł
4)  600 zł
5)  540 zł
6)  520 zł
7)  490 zł
8)  310 zł
9)  290 zł
10)  280 zł
11)  280 zł
12)  240 zł