Polska, grosz, 1529

Polska, grosz, 1529

Polska, grosz, 1529

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 21:50:20
160386
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety koronne, grosz, 1529, Kraków, herb Odrowąż między rozetkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty nierówno, ciemna patyna
Literatura: Kop. 421, PN2-Dut. Jagiellonowie 12

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 155

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  48 zł