Rosja, 5 rubli, 1947

Rosja, 5 rubli, 1947

Rosja, 5 rubli, 1947

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 21:19:40
160370
Opis: Rosja - ZSRS 1922-1991, 5 rubli, 1947, seria ЭЭ, numeracja 473538
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, złamane w pionie, zagniecenia papieru
Literatura: Muradyan 2.29.3, Pick 220

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 168

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  24 zł