wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, Kraków 1989, wydanie d..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 20:32:40
91675
Opis: wydawnictwa polskie, Adam Więcek - Dzieje sztuki medalierskiej w Polsce, Kraków 1989, wydanie drugie poszerzone i uzupełnione
Stan zachowania: ,
Dodatkowe informacje: 325 stron, oprawa twarda płócienna z obwolutą, 507 ilustracji w tekście, przekrojowe opracowanie obejmujące dzieje polskiego medalierstwa od XVI wieku po lata 70. XX wieku, bardzo ładnie zachowane

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 45

1)  24 zł