Polska, 2.000 złotych, 1.05.1977

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 14-06-2018 21:07:40
159656
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 2.000 złotych, 1.05.1977, seria B, numeracja 8671355
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji
Literatura: Lucow 1470 (R2), Miłczak 149a

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 79

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  20 zł