Polska, denar, bez daty
Polska, denar, bez daty
Cena wylicytowana: 125 zł
151159
Opis: |
Polska - Jan I Olbracht 1492-1501, denar, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, Rw: Korona, pod nią litera O |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 152
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 36 zł
min |