Francja, 5 franków, 1812 A

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Francja, 5 franków, 1812 A

Francja, 5 franków, 1812 A

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:09:20
160218
Opis: Francja - Napoleon Bonaparte 1804-1815, 5 franków, 1812 A, Paryż
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: czyszczone, nierówna ciemna patyna na rewersie
Literatura: Dav. 85, Gadoury 584

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 199

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  180 zł
6)  170 zł
7)  150 zł