Polska, 2 złote, 1831

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 2 złote, 1831

Polska, 2 złote, 1831

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:13:00
159773
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 2 złote, 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana moneta, niewielkie uszkodzenia obrzeża sugerują wyjęcie z oprawy
Literatura: Bitkin 4, Plage 273

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1296

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  620 zł
4)  580 zł
5)  520 zł
6)  490 zł
7)  470 zł
8)  450 zł
9)  420 zł
10)  400 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  270 zł
14)  260 zł
15)  250 zł
16)  240 zł