Austria, talar, 1694

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Austria, talar, 1694

Austria, talar, 1694

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:08:00
158993
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein 1687-1709, talar, 1694, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i napisy Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło napis
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.48 g, stara patyna, moneta w bardzo ładnym stanie zachowania
Literatura: Dav. 3510, Probszt 1800, Zöttl 2166

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 232

1)  1 000 zł
2)  1 000 zł
3)  800 zł
4)  660 zł
5)  620 zł
6)  600 zł