Austria, talar, 1621

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Austria, talar, 1621

Austria, talar, 1621

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 22:06:00
158989
Opis: Austria - Ferdynand II 1619-1637, talar, 1621, Klagenfurt, Aw: Popiersie w prawo, pod nim data, wokoło napis, Rw: Dwugłowy Orzeł pod koroną, wokoło napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.19 g, patyna
Literatura: Dav. 3120, Herinek 453a

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 143

1)  760 zł