Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1541

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:54:00
159413
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1541, Królewiec, odmiana z długą brodą księcia, na awersie końcówka napisu PRVSS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatnie gięty, lekko czyszczony, złotawa patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1178,Iger Pr.41.2.a (R), Voss 1372

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 403

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  230 zł
4)  195 zł
5)  155 zł
6)  150 zł