Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1540

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 480 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:53:40
159412
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1540, Królewiec, na awersie gwiazdki, na rewersie koniczynki jako przerywniki, końcówka napisu na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1772, Iger Pr.40.1.c (R), Voss. 1362

Cena końcowa: 480 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 431

1)  480 zł
2)  470 zł
3)  460 zł
4)  420 zł
5)  250 zł
6)  195 zł
7)  190 zł