Prusy Książęce 1525-1657, trojak, 1538

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:53:00
159410
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Albert Hohenzollern 1525-1568, trojak, 1538, Królewiec, krótka broda księcia Albrechta, końcówka napisu na awersie PRVSS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie obrzeża na awersie
Literatura: Slg. Marienburg 1166, Iger Pr.38.1.b (R), Voss. 1355

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 576

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  760 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  270 zł
7)  250 zł
8)  190 zł
9)  185 zł
10)  180 zł