Polska, 10 złotych, 1937

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 21:19:40
205715
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, piękna moneta
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 234

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  600 zł
4)  430 zł
5)  350 zł
6)  350 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  210 zł