Polska, trojak, 1589

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, próby niklowe, odznaki
Polska, trojak, 1589

Polska, trojak, 1589

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 07-06-2018 20:51:40
159437
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1589, Olkusz, na awersie napis kończy poziomy znak menniczy półruszt Mikołaja Hevela de Colpino
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany, złotawa patyna na obrzeżu
Literatura: Iger O.89.1.c (R1)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 447

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  300 zł
5)  270 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  155 zł