Polska, odznaka adwokacka

Polska, odznaka adwokacka

Polska, odznaka adwokacka

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:11:40
159030
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka adwokacka, noszona w latach 1924 - 1929 jako element stroju adwokatów, odznakę stanowi Orzeł na wieńcu z liści dębowych, tło za nim emaliowane na czerwono, pod nim napis PRAWO HONOR OJCZYZNA na tle białej emalii, na rewersie litera S, zastępcza nakrętka, całość łączona czterema nitami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak złocony i srebrzony 54 x 49 mm, naprawiana emalia
Literatura: Sawicki s. 179

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 274

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  740 zł
4)  660 zł
5)  620 zł
6)  420 zł