Śląsk, grosz kiperowy, 1622

Śląsk, grosz kiperowy, 1622

Śląsk, grosz kiperowy, 1622

Cena wylicytowana: 1 450 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:53:00
205794
Opis: Śląsk - miasto Zgorzelec, grosz kiperowy, 1622, Zgorzelec
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, bardzo rzadki
Literatura: Merseb. 2757 (RR)

Cena końcowa: 1 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 31
Ilość odsłon: 575

1)  1 450 zł
2)  1 400 zł
3)  900 zł
4)  780 zł
5)  500 zł
6)  420 zł
7)  400 zł
8)  280 zł
9)  270 zł