Polska, 100 złotych, 1980

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1980

Polska, 100 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:22:00
205625
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1980, Warszawa, Ochrona Środowiska - Głuszce, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 4.018 sztuk, patyna, piękny stan zachowania, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany
Literatura: Parchimowicz P398a

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 133

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł