Polska, 10 złotych, 1937

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1937

Polska, 10 złotych, 1937

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 21:47:00
205716
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: złotawa patyna, pięknie zachowana moneta
Literatura: Parchimowicz 124d

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 585

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  580 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  430 zł
7)  390 zł
8)  370 zł
9)  340 zł
10)  210 zł