Polska, 100 złotych, 1977

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 100 złotych, 1977

Polska, 100 złotych, 1977

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:20:00
205619
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 100 złotych, 1977, Warszawa, Zamek Królewski na Wawelu, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '625', nakład 3.100 sztuk, jasna patyna, mikroryski w tle, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany
Literatura: Parchimowicz P374a

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 136

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  220 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł