Polska, 500 złotych, 1985

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, 500 złotych, 1985

Polska, 500 złotych, 1985

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 17-05-2018 22:08:40
205572
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 500 złotych, 1985, Warszawa, Ochrona Środowiska - Wiewiórka
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '750', nakład 8.000 sztuk, jasna patyna na części awersu, piękny stan zachowania, moneta w pudełku NBP, stempel lustrzany
Literatura: Parchimowicz 324

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 119

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  150 zł
8)  135 zł