Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 30-04-2018 18:00
Zakończenie: 10-05-2018 20:30 ÷ 22:47
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 5 marek, 1902 G
Niemcy, 5 marek, 1902 G
158300
III

185 zł

szac. 120 zł

286 wyświetleń

5 zakończona
Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА
Rosja, rubel, 1850 СПБ ПА
158167
św. Jerzy bez płaszcza, na rewersie korona pękata
II-/III+

520 zł

szac. 500 zł

254 wyświetleń

5 zakończona
Szwajcaria, dicken, 1620
Szwajcaria, dicken, 1620
158331
Aw: popiersie św. Oswalda w prawo, w zbroi i koronie, Rw:...
I-

1 650 zł

szac. 600 zł

850 wyświetleń

5 zakończona
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1819
Wielka Brytania, 1/2 korony, 1819
158304
mniejsza głowa króla
III-

145 zł

szac. 150 zł

132 wyświetleń

5 zakończona
Wielka Brytania, 1 korona, 1821
Wielka Brytania, 1 korona, 1821
158189
IV+

200 zł

szac. 200 zł

182 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
Polska, 47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorstwa I C Hedlingera..
158317
47 medal ze szwedzkiej XVIII w. serii królewskiej autorst...
II

260 zł

szac. 250 zł

270 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
Polska, medal Józef Ignacy Kraszewski
157893
medal sygnowany J. Schwerdner wybity dla uczczenia śmierc...
I-

270 zł

szac. 100 zł

414 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910
Polska, medal 500 rocznica pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910
157895
niesygnowany, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i na...
II

125 zł

szac. 80 zł

796 wyświetleń

5 zakończona
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
Polska, medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego polityka, jednego ..
157918
medal - PAMIĘCI HUGONA KOŁŁĄTAJA (duchownego, wybitnego p...
II+

720 zł

szac. 300 zł

390 wyświetleń

5 zakończona
Polska, odznaka pamiątkowa Kursu Dla Wyższej Administracji w Warszawie
Polska, odznaka pamiątkowa Kursu Dla Wyższej Administracji w Warszawie
157906
w centralnej części Orzełek w okręgu pokrytym czerwoną em...
II-

290 zł

szac. 100 zł

421 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.