Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 10-05-2018 22:43:40
158329
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, medal z 1889 r. autorstwa L. Steinmanna wybity na 60-lecie służby państwowej Stanisława Walentynowicza Kierbedzia; Aw: Popiersie w lewo, wokoło СТАНИСЛАВЪ ВАЛЕРIАНОВИЧЪ КЕРБЕДЗЪ / ИНЖЕНЕРЪ ПУТЕЙ СООБЩЕНIА; Rw: Wieniec laurowo-dębowy i napis ВЪ ПАМЯТЬ ШЕСТИДЕСЯТИЛҌТIЯ СЛУЖЕНIЯ ГОСУДАРСТВУ НАУКҌ И ИСКУССТВУ 1829-1889 ОТЪ УЧЕНИКОВЪ СОСУЖИВЦЕВЪ И ПОЧИТАТЕЛЕЙ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 84 mm, 294.57 g, nieco nierównomierna patyna i uderzenie na obrzeżu, ale przyzwoicie zachowany
Literatura: Diakov 1036.1

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 374

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  560 zł