Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, Obrona Stanisławowa, 1917
156461
medal autorstwa St. Popławskiego, Aw: Ułan na koniu celuj... | II |
320 zł szac. 120 zł 214 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Józef Piłsudski, 1917
156464
medal autorstwa Konstantego Laszczki, Aw: Głowa w lewo. Z... | II+ |
350 zł szac. 120 zł 176 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom... | II |
175 zł szac. 120 zł 270 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Rada Regencyjna, 1917
156454
Intromisja Rady Regencyjnej w Warszawie - medal autorstwa... | II+ |
230 zł szac. 120 zł 325 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Ignacy Dembowski, 1916
156453
medal autorstwa Kazimierza Chodzińskiego, Aw: Popiersie w... | II |
200 zł szac. 120 zł 284 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ... | II |
155 zł szac. 100 zł 179 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal Wystawa Mariańska w Warszawie w 1905 r
156098
Medal projektu St. Celińskiego. Aw: Popiersia trzech papi... | II- |
260 zł szac. 300 zł 252 wyświetleń |
4 | zakończona | |
156452
medal autorstwa Jana Wysockiego wybity z okazji setnej ro... | II |
155 zł szac. 120 zł 203 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal niesygnowany z okazji pierwszej podróży statku M/S Piłsudski, 1935
156093
Aw: Statek na morzu i napis w otoku MS PIŁSUDSKI, Rw: Zar... | I- |
95 zł szac. 100 zł 1090 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal 40-Rocznica Powstania Warszawskiego, 1984
156102
medal projektu T. Tchórzewskiego, wydany nakładem Veritas... | I/I- |
46 zł szac. 40 zł 889 wyświetleń |
4 | zakończona |