Zakon Krzyżacki, szeląg

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:25:00
156186
Opis: Zakon Krzyżacki - Michał I Küchmeister von Sternberg 1414-1422, szeląg, Tarcza Ziem Pruskich na tle długiego krzyża, MAGST MICHAEL PRIM / Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONETA DNORVM PRVD
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.65 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann'87 16, Voss. §73/IX/16

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 29
Ilość odsłon: 480

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  380 zł
4)  360 zł
5)  330 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  135 zł
10)  125 zł
11)  120 zł
12)  100 zł
13)  95 zł
14)  90 zł
15)  85 zł
16)  80 zł
17)  75 zł
18)  70 zł
19)  65 zł
20)  60 zł