Zakończenie: 05-04-2018 20:30 ÷ 23:00
Polska, Józef Piłsudski, 1914
156468
sygnowany medal autorstwa S.R Lewandowskiego, Aw: Popiers... | II+ |
195 zł szac. 100 zł 448 wyświetleń |
10 | zakończona | |
Polska, medal Budowa Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie 1936
156099
medal projektu Jerzego Bandury; Aw: Stylizowane postacie ... | I |
195 zł szac. 250 zł 413 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal - Adam Mickiewicz
156449
przeniesienie zwłok Adama Mickiewicza na Wawel - medal wy... | III+ |
190 zł szac. 150 zł 370 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal W pięćsetlecie powrotu Gdańska do Polski
156100
medal aut. J. Gosławskiego, R. Massalskiego, W. Tołkina 1954 | I |
185 zł szac. 100 zł 1087 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Odrodzenie Polskiego Oręża, 1914
156459
medal autorstwa Stanisława Popławskiego, Aw: Orzeł z rozp... | II |
175 zł szac. 120 zł 196 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Legionistom Ślązakom, 1916
156456
medal autorstwa J. Raszki poświęcony poległym legionistom... | II |
175 zł szac. 120 zł 270 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, Ogłoszenie Niepodległości Polski, 1916
156460
medal sygn. J.Raszka, Tarcza z Orłem, nad nią napis PROKL... | II |
165 zł szac. 120 zł 271 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, Polonia Devastata, 1915
156466
medal z 1915 roku autorstwa Jana Wysockiego; Aw: Popiersi... | II |
155 zł szac. 120 zł 499 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, Tadeusz Kościuszko, 1917
156452
medal autorstwa Jana Wysockiego wybity z okazji setnej ro... | II |
155 zł szac. 120 zł 202 wyświetleń |
4 | zakończona | |
156467
medal autorstwa K. Chudzińskiego, wybity z okazji setnej ... | II |
155 zł szac. 100 zł 179 wyświetleń |
5 | zakończona |