Polska, ort, 1619

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, ort, 1619

Polska, ort, 1619

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:44:00
156239
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1619, Gdańsk
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w ładnym stanie zachowania, rewers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Shatalin GD19c-8, jednak nieco odmienna interpunkcja

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 895

1)  450 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  380 zł
5)  300 zł
6)  240 zł