Polska, ort, 1616

Banknoty, monety złote, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Polska, ort, 1616

Polska, ort, 1616

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 05-04-2018 21:43:20
156127
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1616, Gdańsk, popiersie króla z kołnierzem, kropka kończy napis w otoku na awersie, łapa niedźwiedzia w tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin GD16b-1 (R)

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 239

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  310 zł
4)  280 zł
5)  180 zł
6)  160 zł
7)  155 zł
8)  150 zł